UWAGA! Ten serwis używa cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki  

Pogotowie Dziennikarskie SDP

zaloguj się:
zarejestruj się

Porady

Logo PARP 11.12.2016, 00:00

Ułatwienia dla przedsiębiorców, czyli "100 zmian dla firm" (partnerem cyklu tekstów o przedsiębiorczości jest PARP)

Przyjęty przez rząd "Plan na rzecz odpowiedzialnego rozwoju” wkracza w fazę realizacji. Projekt ustawy przedłożony przez ministra rozwoju i finansów zakłada, że w pierwszym roku jej obowiązywania oszczędności dla przedsiębiorców i obywateli, wynikające z mniejszych obciążeń administracyjnych wyniosą ponad 230 mln zł. Życie przedsiębiorcy,...
Logo PARP 07.12.2015, 00:00

Anioł wie, że małe firmy to dobry interes

Przyszłością rynku innowacji w Polsce są start-upy. Firmy prowadzone przez ludzi z oryginalnym pomysłem. Poważnym problemem dla osób rozpoczynających taką działalność gospodarczą jest brak wystarczających środków i duże ryzyko dla potencjalnych inwestorów.
Logo PARP 30.11.2015, 00:00

​Duże pieniądze dla… mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Rozwój działalności firmy, wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, wejście na nowe – zagraniczne – rynki, wymaga dodatkowych pieniędzy. Skąd je wziąć? Można skorzystać z pieniędzy unijnych w ramach działań wdrażanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-20.
Pogotowie Dziennikarskie

Rozprawy sądowe

CMWP SDP interweniuje

Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP jest zaniepokojone prywatnym aktem oskarżenia spółki Qumak przeciwko red. Jarosławowi Jakimczykowi.

Dlaczego skazano dziennikarza

Poniżej przedstawiamy pełny wyrok wraz z usazadnieniem dotyczącym głośnej prowokacji dziennikarskiej Endy'ego Gęsiny Torresa.