UWAGA! Ten serwis używa cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki  

Pogotowie Dziennikarskie SDP

zaloguj się:
zarejestruj się

Tygodnik Podhalański: Robi projekty, choć pracuje w nadzorze budowlanym

Redakcja

26.01.2016, 10:25
Inspektor z nadzoru budowlanego w Nowym Targu widnieje jako osoba, która sporządziła projekt schroniska. Przełożony zapowiada wyciągnięcie konsekwencji, a przeczytać o tym można w najnowszym Tygodniku Podhalańskim.

Chodzi o Barbarę Dunaj, która jest inspektorem w Nadzorze Budowlanym w Nowym Targu. „Zajmuje się orzecznictwem administracyjnym. Jak się okazuje prywatnie sporządziłą projekt schroniska górskiego, które na Polanie Krowiarki stawia odwołany niedawno w związku z tą sprawą dyrektor Babiogórskiego Parku Narodowego. Barbara Dunaj nie ma uprawnień architektonicznych. Autorem projektu jest jedna z pracowni architektonicznych. W dokumentach inspektor nadzoru Barbara Dunaj widnieje jako osoba, która sporządziła projekt” – czytamy w TP. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowalnego Gabriela Przystał zapowiada przeprowadzenie w tej sprawie postępowania wyjaśniającego. - Jeśli te informacje się potwierdzą, wyciągnę wobec mojej podwładnej konsekwencje – zapowiada Przystał. Tymczasem sama zainteresowana tłumaczy, że w ten sposób podwyższa swoje kwalifikacje.
Więcej w Tygodniku Podhalańskim
Redakcja: Administracja
Redakcja

Komentarze:

~digitinc digitinc thumbnail
~digitinc digitinc 13.12.2017, 08:09

Very informative written post. The writer here has done a great job. I personally use them exclusively high-quality elements. I would love to see more of the same from you Hotel Deals. Thank you for discussing this great post.

~Sandy thumbnail
~Sandy 09.12.2017, 03:25

I've read all your information that you shares in your article and I really love it. Thank you for sharing this post. I appreciate it.* Street view

~ylq thumbnail
~leilei3915 thumbnail
~chenlili thumbnail
~leilei3915 thumbnail
~leilei3915 14.02.2017, 08:46
~Marco10 thumbnail
~2016926meiqing thumbnail
~lzm thumbnail
~garry thumbnail
~garry 12.08.2016, 15:19
~yll thumbnail
~chenzhen2016628 thumbnail
~TEN0330 thumbnail
Pogotowie Dziennikarskie

Rozprawy sądowe

CMWP SDP interweniuje

Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP jest zaniepokojone prywatnym aktem oskarżenia spółki Qumak przeciwko red. Jarosławowi Jakimczykowi.

Dlaczego skazano dziennikarza

Poniżej przedstawiamy pełny wyrok wraz z usazadnieniem dotyczącym głośnej prowokacji dziennikarskiej Endy'ego Gęsiny Torresa.